قیمت باکس گل رز چقدر است؟

قیمت باکس گل رز در بازار باکس گل رز یک هدیه جذاب برای روز های خاص مثل ولنتاین، مهمانی ها، روز های تولد و … می باشد. قیمت باکس گل رز در بازار از ۱۰۰ هزار تومن شروع می شود و تا ۳ میلیون ادامه دارد. البته بعضی از باکس های سفارشی به دلیل آنکه […]

باکس گل رز قرمز
25 / 21 نوامبر

قیمت باکس گل رز در بازار

باکس گل رز یک هدیه جذاب برای روز های خاص مثل ولنتاین، مهمانی ها، روز های تولد و … می باشد. قیمت باکس گل رز در بازار از ۱۰۰ هزار تومن شروع می شود و تا ۳ میلیون ادامه دارد. البته بعضی از باکس های سفارشی به دلیل آنکه تزئینات و وسایل جانبی در آن اضافه می شود این قیمت را افزایش می دهد. مثلا چند طبقه کردن باکس گل باعث افزایش قیمت می شود. هزینه باکس گل رز به عواملی همچون تعداد گل، رنگ گل، نوع گل رز، باکسی که در آن گل چیده می شود، استفاده کردن از وسایلی همچون روبان، شکلات و کارت های پستال بستگی دارد.

اشکال مختلف باکس گل Rose

برای استفاده کردن گل رز در باکس، مدل ها و ایده های جذابی وجود دارد. می توان باکس گل رز را به شکل های مختلفی درست کرد. این شکل ها، خرید باکس گل رز را برای ما در مناسبت های مختلف راحت تر می کند. این اشکال مختلف عبارت اند از:

 • استفاده باکس گل رز در قالب شکل قلب که برای هدیه دادن به همسر و مادر بسیار مناسب است.
 • استفاده از حروف انگلیسی طرح دیگری است که می توان باکس گل رز را به آن شکل درست کرد. اگر می خواهید یک هدیه خاص برای طرف مقابل تهیه کنید می توانید با خرید باکس گل رز به شکل اول حرف اسم فرد مقابل، آن را سورپرایز و خوشحال کنید.
 • مدل دیگری که می توان قالب گل رز را درست کرد استفاده از کلمات کامل می باشد. باکس های گل رز در شکل های HBD, I LOVE YOU و دیگر حرف های مرتبط را می توان خریداری کرد.
 • شکل های هندسی مثل دایره، مربع، مستطیل و مثلث که مقداری ساده تر از بقیه انواع می باشد و قیمت باکس گل رز در این شکل ها پایین تر است.
 • طرح های دیگری هم برای تهیه باکس گل رز وجود دارد که مقداری خاص تر هستند. مانند طبقه بندی کردن باکس گل، درست کردن شکل های خاص با گل رز و … وجود دارد.

قیمت باکس گل رز در این انواع مختلف می باشد. هرچه باکس گل رز خاص تر باشد و شکل آن پیچیده تر باشد با توجه به اندازه باکس، قیمت آن افزایش می یابد.

اشکال مختلف باکس گل رز

باکس گل رز با حرف H

رنگ های گل رز باکس گل

گل رز در رنگ های مختلفی وجود دارد که هر کدام از این رنگ ها معنی متفاوتی دارد. البته نکته دیگر این است که قیمت رنگ های گل رز با هم تفاوت دارد و استفاده از رنگ های مختلف در قیمت باکس گل رز تاثیر دارد. اکنون می خواهیم به معنی این رنگ ها می پردازیم.

 1. گل رز قرمز

  رنگ قرمز گل رز نشان دهنده علاقه، عشق و وفاداری زیادی است که به طرف مقابل دارید. کاربرد گل رز قرمز برای کسانی هست که با هم روابط عاطفی دارند.

 2. گل رز سفید

  این رنگ در گل رز نشان دهنده نجابت، نیت پاک، سادگی و نشان دهنده همدردی می باشد. رنگ گل سفید برای کسانی که می خواهند یک شروع نو داشته باشند مناسب هست. به طور مثال برای نشان دادن شروع زندگی با یک نفر مناسب است.

 3. گل رز زرد

  رنگ زرد نشان دهنده سرحالی و شادی است. رز زرد معنی رابطه عاطفی و عاشقانه ندارد و بیشتر برای نشان دادن یک دوستی ارزشمند می باشد. شما می توانید از طریق تماس با ما از قیمت باکس گل رز زرد و دیگر رنگ ها مطلع شوید.

 1. گل رز صورتی

  رز صورتی نشان دهنده پاکی و معصومیت است. و برای بیان احساسات خوشایند مثل شادی و تشکر مناسب است.

  رنگ های مختلف گل رز

  باکس گل رز صورتی

 2. گل رز نارنجی

  این رنگ گل نشان دهنده شور و نشاط و انرژی می باشد. این رنگ نشان دهنده این است که در علاقه و اشتیاق فراوان، غرور هم وجود دارد. گل رز نارنجی هم مانند قرمز نشان دهنده عشق و علاقه است.

 3. گل رز سبز

  گل رز سبز نشان دهنده دوستی، آرامش و صلح می باشد. این گل برای به معنای آرزو داشتن و امیدوار بودن به یک زندگی موفق و به دست آوردن سلامتی می باشد.

 4. گل رز ارغوانی

  این رنگ گل معنای اغفالگری، جذابی و زیبایی دارد. این گل برای فهماندن عشق در نگاه اول مناسب است.

 5. گل رز آبی

  این گل مقداری کنایه آمیز می باشد. گل رز آبی به صورت طبیعی به دست نمی آید و به همین دلیل نشان دهنده رمزآلود و غیرممکن بودن آن است. برای اینکه کسی بخواهد به طرف مقابل نشان دهد. توجه داشته باشید قیمت گل رز آبی به دلیل آنکه کاملا طبیعی نیست و از موادی برای رنگ دهی آن استفاده شده بیشتر است و قیمت باکس گل رز شما را افزایش می دهد.

 1. گل رز مشکی

  رنگ سیاه به معنای خداحافظی و مرگ است. گل رز مشکی برای مراسم فوت یک نفر و پایان دادن رابطه مناسب است.

 2. گل رز های رنگین

  یک باکس گل که با گل رز در رنگ های مختلف درست شده باشد نشان دهنده علاقه و در عین حال ندانستن کدام احساس دوست داشتن می باشد. همانطور که ملاحظه کردید میتوانید با خرید باکس گل رز در رنگ ها مختلف احساس خود را بیان کنید. اما قیمت باکس گل رز هم به رنگ گل بستگی دارد. البته بیشتر گل های رنگی قیمت یکسانی دارند ولی گل رز قرمز به دلیل آنکه بیشتر وجود دارد مقداری ارزان تر و گل رز آبی به دلیل آنکه کاملا طبیعی نیست مقداری گران تر می باشد.

باکس گل رز رنگین

باکس گل رز رنگارنگ

جمع بندی

گل رز شاید محبوب ترین نوع گل در ایران و جهان باشد. هدیه دادن آن به دیگران با رنگ گل های مختلف می تواند احساسات خود را برای دیگران آشکار کرد. ولی می توانید با هدیه دادن باکس گل رز این هدیه را خاص تر کرد. اگر می خواهید باکس گل هایی در شکل های مختلف مانند حروف، شکل های هندسی و قلب را به دیگران هدیه دهید به سایت ما مراجعه کنید و برای مطلع شدن از قیمت باکس گل رز با ما تماس بگیرید. فروشگاه دیجی گیاه این امکان را به شما می دهد تا رنگ گل رز و تعداد گل رز را در قالب های مختلف به انتخاب خودتان باشد .

سوالات متداول

 1. قیمت باکس گل رز از چه قیمتی شروع می شود؟
  یک باکس گل رز با تعداد کمی گل از ۱۰۰ هزار تومان شروع می شود و تا ۳ میلیون هم ادامه دارد.
 2. چگونه می توانیم باکس گل رز را به صورت آنلاین خریداری کنیم؟
  برای خرید باکس گل رز می توانیم به وب سایت دیجی گیاه مراجعه کنیم و باکس مورد نظر خود را به صورت اینترنتی خریداری کنیم.
 3. باکس گل رز شامل چه رنگ هایی می شود؟
  از آنجایی که گل رز رنگ بندی های زیادی دارد می توان به رنگ های قرمز، آبی، مشکی، زرد و … اشاره کرد.
 • بدون دیدگاه
 • کلمه کلیدی :,
 • نویسنده : Farid7tashayoee@gmail.com

دیدگاه شما

X