Slider

خرید گل و گیاه

فروشگاه اینترنتی گل و گیاه دیجی گیاه با تحویل فوری

محصولات فروشگاه بر اساس گروه بندی

خرید اینترنتی گل و گیاه

گل عشق

مشاهده گیاه ۵۰۰,۰۰۰ 400,000

دیفن باخیا

مشاهده گیاه ۱,۳۰۰,۰۰۰ 1,200,000

فروشگاه اینترنتی گل و گیاه

ارسال سریع

ارسال به صورت ۴۸ ساعته و تحویل در محل

بازگشت وجه

در صورت هرگونه نارضایتی

پشتیبانی

پشتیبانی ۲۴ ساعت

پرداخت در محل

پرداخت پس از تحویل

فواید استفاده از گیاه در خانه

گل و گیاه در خانه

از بین بردن آلودگی های شیمیایی

گیاهان مناسب می‌توانند مواد مضر موجود در هوای خانه مانند بنزن (موجود در لاک، جلا‌دهنده، مواد پاک‌کننده، مایع صابون، پاک کن و دود سیگار‌) و فرمالدئید (موجود در وسایل چوبی، مبلمان‌ها، فرش، دود سیگار، رومیزی‌های پلاستیکی و گازهای طبیعی) را خنثی کنند و آلودگی را از بین ببرد.

تصفیه هوا با گیاه

تصفیه هوا از شناخته شده ترین کارکردهای گیاهان چه در محیط خانه و چه در محیط بیرون است. کارشناسان معتقدند هوای داخل منازل می‌تواند ـ حتی در شرایطی که شاخص آلودگی هوا بالاست‌ ـ بسیار آلوده تر از هوای بیرون باشد. گیاهان در محیط خانه مانند درختان و گیاهان در محیط بیرون، با تبدیل دی اکسید کربن به اکسیژن تازه، به تصفیه هوا کمک می‌کنند.

کمک به روحیه بهتر

روان شناسان زیست محیطی می‌گویند وجود گیاهان سبز در خانه و محل کار نه تنها باعث می‌شود افراد کار موثرتری انجام دهند، بلکه به شادتر بودن آنها در محیط کار نیز کمک می‌کند. بهبود حالت روحی، کاهش روحیات منفی، کاهش حواس‌پرتی، افزایش خلاقیت و افزایش بازده فعالیت ازدیگر مزایای استفاده از گیاهان در محیط کار است.

سلامت روان

گیاهان سلامت روان شما را تضمین می کنند. تحقیقات ثابت کرده اند که مراقبت از موجود زنده ای حساس و شکننده همچون گل و گیاه در منزل از بیماری هایی همچون افسردگی پیشگیری می کند و به افراد منزوی یا حتی تنها، دلیلی موجه برای زندگی می بخشد. با داشتن یک با چند گیاه آپارتمانی در منزل و یا اطراف خود حس نشاط و سرزندگی را برای خود به ارمغان آورید.

راهنمای خرید گل و گیاه

مزایای و معایب سنگ روی گلدان

مزایا و معایب سنگ روی گلدان

تزیین گلدان با سنگ ریزه گلدان ها همیشه باعث زیبایی محیط می شوند. در مراکز تفریحی، رستوران ها, شرکت ها و خیلی از مکان های

بله با تماس با شماره های ما می توانید مشاوره رایگان دریافت کنید.

بله برای سفارش می توانید با شماره های ۶۵۲۶۹۲۸۳-۰۲۱ و ۰۹۱۹۴۶۰۰۰۲۷ تماس بگیرید.

  1. بعد از ثبت سفارش، تا ۴۸ ساعت بعد محصول به دست شما می رسد. برای اطلاع دقیق تر با شماره های ما تماس بگیرید.
X